Loading...

Elvana Gjata - Me Fal (3EP)

Loading...
  • Published on 2018-02-11T18:00:08+00:00

    Music : Pirro Cako, Elvana Gjata Lyrics : Elvana Gjata Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - http://instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters Producer : Dalina Buzi Styling : Valdrin Sahiti Make Up Artist : Sellma Kasumoviq Hair : Kaci Lleshi Regjia: Erion Bubullima Skenografia: Albi Çifligu Drejtor Fotografie: Florind Tenolli Drejtor Fotografie: Shpëtim Baça Live Audio Engineer : Elton Pelari Audio&Light by ASLV Lyrics : S’ma fal ti... unë e di më shumë ku të kam vrarë nuk desha, besomë nuk desha. S’ma fal ti... unë s’u bëra kurrë si ti ke dash’ si ti ke dash’, si ti ke dash’ si ti ke dash’ Si një mallkim, si mallkim unë...unë...   Sot dua të të them më fal asgjë më shumë, njeri unë jam Mos gjyko ti zemra ime, se kush e di Ndoshta dhe më keq do bëje ti.   Harrohet, oh sa shpejt harrohet çdo e mirë jo e keqja, jo e keqja Mësohet, kam mësuar shumë nga çdo gabim nuk guxoj të mendoj dhe njëherë të lëndoj unë ty Sot dua të të them më fal, asgjë më shumë njeri unë jam mos gjyko ti zemra ime, se kush e di ndoshta dhe më keq do bëje ti Mos gjyko ti zemra ime se kush e di ndoshta dhe më keq do bëje ti...

    elvana, elvana gjata, east music matters, emm, puthe, njesoj, disco disco, kuq e zi, afer dhe larg, mames, love me love me, 1990 featuring kresha, me fal, 3ep