Loading...

Elvana Gjata - Xheloz (3EP)

Loading...
  • Published on 2018-02-11T19:00:01+00:00

    Music : Pirro Cako Lyrics : Pirro Cako, Elvana Gjata Arranged by Darko Dimitrov Facebook - facebook.com/elvanagjatazyrtare Twitter - twitter.com/GjataElvana Instagram - http://instagram.com/elvanagjataaaa (C) 2017 East Music Matters Producer : Dalina Buzi Styling : Valdrin Sahiti Make Up Artist : Sellma Kasumoviq Hair : Kaci Lleshi Regjia: Erion Bubullima Skenografia: Albi Çifligu Drejtor Fotografie: Florind Tenolli Drejtor Fotografie: Shpëtim Baça Live Audio Engineer : Elton Pelari Audio&Light by ASLV Lyrics : Nganjëherë ta bëj me hile sedrën me t’ngacmu’ se e di që edhe kokën ti e len për mu. Majtas- djathtas hallakatem kur du me t’lëndu si për dreq më shkon më keq edhe më shumë të du’. Të du, të du, të du (3x) Refren Mos u bon xheloz për mu se ky maraz ka me t’shkallu zemër mos vuj natë e ditë për mu se ti përjetë më ke fitu. Nganjëherë të bëj ke hije e me loz nga pak me ti pak si i ke lotët syve rreth e qark. Vishem bukur që t’më shohin gjithë qyteti mu por unë dritën e kam marrë  veç nga sytë e tu. Nga sytë, nga sytë, nga sytë e tu (3x) Refren 2x Mos u bon xheloz për mu se ky maraz ka me t’shkallu zemër mos vuj natë e ditë për mu se ti përjetë më ke fitu. Ti mos u bon xheloz për mu se ky maraz ka me t’shkallu zemër mos vuj natë e ditë për mu se ti përjetë më ke fitu.

    elvana, elvana gjata, east music matters, emm, puthe, njesoj, disco disco, kuq e zi, afer dhe larg, mames, love me love me, 1990 featuring kresha, xheloz, 3ep